.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
366 yazarı var.

sözlük artı'da yazarların görmek istediği fonksiyonlar

1
1.
sözlük artı'da yazarların görmek istediği fonksiyonlardır. örneğin bir entry girilirken başlıkla ilgili haber, metnin alıntılandığı ya da özetlendiği kaynağı belirten linkin görüntü kirliliği oluşturmaması için linki bir kelimeye entegre edip daha iyi bir görüntü sunmaya yarayan bir buton olabilir. bununla birlikte giderilmesi gereken hataları da bu başlık altında yazılabilir.
3 1 gibi0
esdemirei


(#35962) 3 hafta önce

önceki 5 entry
7.
youtube dışındaki video linklerinin ana başlık ekranına eklenmemesi ve başlığa bilgisayardan video eklenmiyor oluşu. bu ikisi ciddi sorun. ilki çözümlenmese bile ikincisi için muhakkak bir şey yapılmalı. diğer çevrim içi video ekleme kaynakları teliften ya da kişi isteğinde kaldırılsa bile sitede muhakkak bunun bir yedeği olmalı diye düşünüyorum.
1 0 gibi0
esdemirei


(#36642) 1 hafta önce

8.
2 0 gibi0
kozmos


(#36644) 1 hafta önce

9.
selam ben giri saati, tarihi, edit yapıldıktan sonra düzenleme tarihi falan eklensin istiyorum, çok istiyorum ayrıca sözlüğü de benim üzerime yapsınlar, ılık kozmos'u da atsınlar amin.
2 1 gibi0
mavi


(#36645) 1 hafta önce

-2 entry
1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

internal server error

Modlar:

melodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Aristokrat+'da Bugün En Çok "gibi" Denilenler

Blog+

Bir blog yazarının geleceği bu işten zevk almasına bağlıdır.