Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

doctor who

1
1.
bbc'nin muhteşem dizisi.
guinness rekorlar kitabına da girmiştir.
3 0 gibi0
rain


(#2624) 1 yıl önce

önceki 2 entry
4.
sezon 10 finalinde on ikinci doktorumuz rejenerasyon geçirdikten sonra yerine kim geleceği konusunda doctor who'nun resmi twitter hesabı yeni doktorunun tanıtımı için bir tweet attı. on üçüncü doktor rolünü jodie whittaker canlandıracak. burada dikkat çekilmesi gereken nokta, doctor who tarihinde ilk kez bir kadın oyuncu doktor karakterini canlandıracak. buradan hayırlı olsun diyeyim kendilerine.

olay yeri tweet'i için: https://twitter.com/bbcdoctorwho/sta...
3 0 gibi0
esdemirei


(#50836) 11 ay önce

5.
yeni sezonu iple çekiyorum, bana kalırsa çok sıkı bir doctor who fanı * olarak, 10. sezon vasattı. izlediğim hiçbir bölümden zevk almadım, gözüm hep dalekleri aradı.

sezonda sürekli bir mesaj kaygısı vardı; donald trump'a, sisteme, kapitalizme , eş cinselliğe, siyahliliğe hep bir mesaj yollama çabasındalardı. bu hoşuma gitmedi zira hep göz önünde soktular lafı, abicim şu işi biraz arka planda yapsaydınız olmaz mıydı?

peter capaldi'ye gelince, ilk olarak ben pek alışamadım kendisine ama oyunculuğuyla, mimikleriyle ve benim için en önemlisi aksağanıyla çekti beni kendine hızlıca. 2 companionı da salaktı adamın şansına. clara'ya değinmek bile istemezken yeni gelen bill bir tık daha çekilebilirdi.

ve zaten sıkan doctor who esprisini bir üst boyuta taşıyan senaristin de buradan ellerini öpüyorum.

ah moffat ahh, harcadın mis gibi adamı. yazık oldu...

gelirsem 13. doctor'un kadın olma mevzusuna. ben yeni gelen hanım ablamızı tanımam etmem, daha önce görmüşlüğüm yoktur. umarım kendisi deli dolu, sempatik, biraz karanlıkvari, eğlenceli bir kişiliktir. öbür türlü dönmüyor işte dizi, david tennat'ı gördük, matt smith'i gördük. bu 2 doctor'un başarı olmasının tek sebebi bu saydığım karakteristik özellikleri doctor ile bağdaştırabilmeleriydi. şimdi bu hanım abla gelir baya düz oynarsa güzel söverim kendisine. tamamıyla iş kendinde bitiyor. yine de uzun bir süre kendisine alışamayacağımız kesin.

unutmadan, eğer bill ile ilişki yaşarlarsa gördüğüm bölümde bırakacağım diziyi izlemeyi, umarım bu kadar batmazsınız.
3 0 gibi0
perihan-teyze


(#50845) 11 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Anket+

Yavru kediye isim önerileri sözlüğü