Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
390 yazarı var.

hayatı bilgisayar ekranından ibaret olan insan

1.
anti sosyal, antipatik, iki ilişkilerde başarısız, büyük oranda tahmin edilemez tepkilere ve davranışlara sahip, süreklilik arz etmesi beklenen işlerde yeteneksiz, muhtemelen bazı konularda aşırıya varan düşüncelere sahip, bir ihtimal de götü başı yağ bağlamış, sadece gıdığı 10 kilo, ben bilirimci, hatasını kabul ettirene kadar dokuz doğurtan bir insandır. düşman dübürüne.
5 2 gibi0
kozmos


(#50830) 9 ay önce

2.
tövbe bismillah bir an görselde şeyi görür gibi oldum, öhm? ama bu bildiğin şirin, sevimli. o da bildiğin kaptan mağara adamı.
her neyse vardır böyle tipler ötemizde berimizde hatta yaşadığımız memlekette falan, lanet edersiniz aynı havayı solduğunuz için, özgürlük diye haykıran bir kentte öyle kaba saba insanların olmasına hayret falan edersiniz.
1 0 gibi0
1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Anket+

Yavru kediye isim önerileri sözlüğü