Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

10 eylül 2017 12 yaşındaki kız çocuğunun tecavüz edilmesi

1
1.
trabzon'un maçka ilçesine bağlı kırantaş köyü'nde meydana gelen olaydır. 12 yaşındaki ortaokul 2'nci sınıf öğrencisi bir kız çocuğu öğle vakitlerinde büyükbaş hayvanları kontrol etmek üzere dışarı çıktı. oyuncaklarını da yanına alan çocuk bir süre orada bekledi. kız çocuğunu dışarıda yalnız gören 45 yaşındaki şaban altıntaş adlı kişi çocuğa saldırdı. tecavüzcü çocuğu önce darp ve tecavüz etti, ardından boğarak öldürmeye çalıştı. ölü taklidi yaparak tecavüzcünün elinden kurtulan kız çocuğu daha sonra evine kaçmayı başarıp olayı ailesine anlattı. yüzü tanınmayacak bir hâle gelen, boynunda ve yüzünde derin tırnak yaraları bulunan kız çocuğu maçka devlet hastanesi'ne kaldırıldı. olayın ardından kaçan tecavüzcü, jandarma ve köylüler tarafından yapılan yoğun aramalar sonucu dedesinin evinde yakalandı. saklandığı evde elinde tüfekle yakalanan tecavüzcü gözaltına alındı.

kaynaklar:
1- siyasi haber: "trabzon'da 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz!" (11 eylül 2017) - http://siyasihaber3.org/trabzonda-12...
3 0 gibi0
esdemirei


(#56792) 9 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Gamer+

Hayatı Oyun Olanların Sözlüğü