Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

22 nisan 2017 tacizci teknisyenin halı üzerinde mastürbasyon yapması

1
1.
istanbul'un ataşehir ilçesinde meydana gelen olaydır. bir enerji dağıtım firmasının saha çalışanı olan 24 yaşındaki o.ü., kaçak elektrik tespiti için ataşehir’de yaşayan e.t.’nin evine gitti. evde yalnız olan kadın, o.ü.’yü içeri almak istemedi. ancak o.ü. doldurulması gereken evraklar olduğunu bahane ederek eve girdi ve genç kadına saldırarak tacize başladı. kadının kendisine karşı koymasının ardından e.t.’nin karşısında mastürbasyon yaptı ve evi terk etti. polisi arayan e.t. o olay öncesi saldırganın "sakin ol bir şey olmayacak. gel seninle cinsel birliktelik yaşayalım. ne olur sana yalvarıyorum. yapalım sonra çıkıp gideceğim" dediğini söyledi. o.ü.’nün karşısında mastürbasyon yaptığını anlatan ebru t. ifadesinde, "halının üzerine mastürbasyon yaptı. sonrasında fermuarını kapatıp evden çıkıp gitti" ifadelerini kullandı. genç kadının şikâyeti sonrasında gözaltına alınan o.ü., cinsel saldırı, konut dokunulmazlığını ihlal ve kasten yaralama suçlarından mahkemeye sevk edildi. enerji firmasında çalıştığını ve sayaçları kontrol etmek için binaya girdiğini kabul eden o.ü., "görüşmemiz tamamen kapı ağzında oldu. suçlamayı kabul etmiyorum" dedi. halıda yapılan inceleme sonucu savcılığa geldi. raporda, "paspas üzerinde incelenen meni lekeleri şüphelinin" denildi. mahkemeden serbest kalan o.ü. genç kadının kâbusu olmaya devam etti. iddiaya göre 8 eylül 2017 tarihinde saat 10.30 sıralarında e.t.’nin kapı zili çaldı. sesli diyafondan kim olduğunu sordu. bir erkek sesi "hayatının hatasını yaptın canını seviyorsan bir daha dışarı çıkma. seni gözetliyorum canını seviyorsan apartmandan dışarı adımını atma ya da davadan vazgeç. biz aşiretiz, başına gelecekleri sen düşün" dedi. e.t. söz konusu kişinin şüpheli o.ü. olduğunu sesinden anladığını söyleyerek polise giderek şikâyetçi oldu. bunun üzerine tekrar gözaltına alınan o.ü. tehdit suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından yeniden serbest bırakıldı.

kaynaklar:
1- milliyet gazetesi: "istanbul'da akıl almaz olay! 'gel seninle ilişkiye girelim' dedikten sonra..." (13 eylül 2017) - http://m.milliyet.com.tr/sapiktaki-c...
2 0 gibi0
esdemirei


(#56796) 9 ay önce

2.
0 0 gibi0
raistlin


(#56819) 9 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Komik+

Türkiye'nin tek mizah sitesi. 1927'den beri