Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

bayan olmasanız kolunuzdan tuttuğum gibi tekme tokat dışarı atardım

1
1.
12 eylül 2017 halk plajında bira içen iki kadının gözaltına alınması olayında kapuz halk plajı'nda bira tüketen s.ç. adlı bir kadına bir güvenlik görevlisinin sözde içki tüketmenin bu yerde yasak olmasının sert bir dille söylemesi ve s.ç.'nin itirazı üzerine o güvenlik görevlisinin kullandığı ifade.
0 0 gibi0
esdemirei


(#56806) 9 ay önce

2.
eşek sudan gelinceye kadar dövmek deyimini hak eden bir güvenlik görevlisinin kullandığı bir ifade. kendileri olsa tıknaz domuz gibi ellerine şişeyi alıp içkiyi yaygara çıkartarak tüketirler. kadın tüketince bunların bir yerlerine giriyor. içerse içsin. sana ne. tabii bizim insanımız ota boka burnunu sokmada üstüne yoktur. şu insanların hayatlarına burunlarını sokmadıkları zaman bu toplum şaha kalkacak.
1 0 gibi0
esdemirei


(#56807) 9 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Kimdir+

kim kimdir biyografi