Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

2 eylül 2017 üç kadının tuvalet parası vermek yerine görevliyi dövmesi

1
1.
istanbul'un kadıköy ilçesine bağlı bostancı mahallesi'nde meydana gelen olaydır. üç kadın 43 yaşındaki tuvalet görevlisi f.g.'den turnikeye 1 lira atmadan, ücretsiz geçerek tuvalete girmek istedi. f.g.'nin itiraz etmesi üzerine kadınlardan biri görevliye küfür ederek üzerine saldırdı. daha sonra üç kadın, görevlinin üzerine gelerek darp etti. şikayet dilekçesini vermek için anadolu adalet sarayı'na gelen f.g. olayla ilgili şunları söyledi: "tek başıma müdahale edemedim onlara. çevredeki vatandaşlar da müdahale etmediler. hem devlet memuruyum, hem belediyenin işçisiyim. belediyenin iş yerinin önünde beni darp ediyorlar"

kaynaklar:
1- sol haber portalı: "video - üç kadın, tuvalet görevlisini tekme tokat dövdü!" (13 eylül 2017) - http://haber.sol.org.tr/toplum/video...
2 0 gibi0
esdemirei


(#56830) 9 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Kimdir+

kim kimdir biyografi