Aristokrat Sözlük+.
Aristokrat sözlük, uygarlık ve bilgi fışkıran asalet timsali bir ortam oluşturmayı hedefleyen bir sözlük+'dır.
392 yazarı var.

13 eylül 2017 düşük fiyatlı fındığın protestosunu akp'nin engel olması

1
1.
başlığın tam hâli "13 eylül 2017 fındığın alımının düşük olmasından ötürü bir fındık üreticisinin protestosuna akp'li ilçe başkanı'nın engel olması" şeklindedir.

samsun'un 19 mayıs ilçesinde akp ilçe başkanlığı'nın önünde meydana gelen olaydır. fındık üreticisi muharrem dursun parti binasının önüne bir çuval fındığı döküp açıklama yaparken parti binasından inen ve üreticinin yanına gelen akp'li ilçe başkanı irfan kalaycı bu protestoya karşı tepki gösterdi. telefonla konuşan ilçe başkanı "benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan" demesi dikkatleri çekti.

kaynaklar:
1- sol haber portalı: "akp'li başkan, fındık fiyatını protesto eden çiftçi için talimat verdi: temizleyin bu adamı!" (13 eylül 2017) - http://haber.sol.org.tr/toplum/akpli...
2 0 gibi0
esdemirei


(#56833) 9 ay önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

tahta fobisi olan öğretmen

Modlar:

internal server errormelodialagertha

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Aristokrat Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Aristokrat sözlük+'da kurallar formatı kesin çizgilerle belirlemez. Ne tür içeriğin istenmediğine dair bir fikir verir. Moderasyonda esas, yönetimin kalite anlayışıdır.
  3. Anket başlıkları açılması tercih edilmez. Anket başlıkları için Anket Sözlük+'ya kaydolun.
  4. Entry'lerin tanım veya tanım devamı niteliğinde olması, bilgi veya deneyim içermesi zorunludur.
  5. Irkçı, cinsiyetçi, ayrımcı ifadeler ve imalar içeren entry'ler ve bu gibi entry'lere davet niteliğindeki başlıklar uçurulur.
  6. Sadece kısa cümlelerden ibaret entry'ler giriyor olmanız uzun vadede aristokrat sözlük+'dan birkaç günlüğüne uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.
  7. Aristokrat Sözlük'de sataşmalar hoş karşılanmaz. Seviyeden ödün veren tartışmalarda, iki yazarın da cevap niteliğinde yazılmış tüm entry'leri hakaret şartı aranmaksızın silinir.
  8. nickaltı başlıkları yasaktır.
devamını oku

Gamer+

Hayatı Oyun Olanların Sözlüğü