Komik Sözlük+.
Orantısız zekanın ürünleri ile doyasıya eğlenebileceğiniz bir sözlük+.
101 yazarı var.

ilginç rüyalar

1
1.
sıfır görüntü %100 ses kaliteli müzik dinlemekten tutun arabayla kaza yapmaya, en yakın arkadaşımı evlenirken görmekten öğretmenimin ölüm anını görmeye kadar geniş bir yelpazem var ama asıl sıkıntı rüyalarım gerçekleşince oluyor...

bir tane örnek verecek olursam; (yaklaşık 1 ay önce gördüm bu rüyayı)

rüyamda kızılay'dan (u: ankara) bağlıca'ya gitmek için metroya biniyorum sabah saatleri gibi. yanımda da en yakın arkadaşım var. o da benimle biniyor. (gerçek hayatta tam ters istikamette oturuyor.) ve dışarıya bakıyorum. ilk önce mihrimah sultan camii'ni ardından galata kulesini ve süleymaniye camiini görüyorum. o sırada da tramvay sesi gelmeye başlıyor. ''bu melih * de iyice çıldırdı. adam önce dinazorları sonra robotları en son da istanbul'u soktu kuş * kadar şehre'' diyorum, bir yandan da telefonumu kontrol ediyorum mesaj mı geldi diye. * bunu duyan birisi arkamdan bir şey diyor. arkamı dönüp baktığımda kıvırcık saçlı, ismen tanıyıp hiç yüz yüze görüşmediğim ve antalya'da yaşadığını bildiğim biriyle karşılaşıyorum. ''aaa senin burada ne işin var?'' dediğimde ''sorma ya... alanya'ya diye bindim ben'' diyor. metro o sırada gideceği yere varıyor ve kapılar açılıyor. hepimiz çıkıyoruz metrodan. çıktığımız yer istanbul, haydarpaşa garı'nın dibi. hazır gelmişken gezelim bari diyip başlıyoruz gezmeye. akşam olunca da ''annem merak eder, anneannem merak eder'' diye geri ankara'ya dönelim diyoruz ama metro görevlileri seferlerin bittiğini söylüyor.

şaka maka rüyamda ankara'dan istanbul'a antalya üzerinden metro ile seyahat ettim. kafası yananlar için (link: http://okulposterleri.com/uploads/ur... : türkiye haritası)
2 0 bsg0
simya


(#52179) 2 yıl önce

1
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı

Adminler:

et'i petito

Modlar:

Henüz hiçbir mod bulunmuyor.

Tanıtım Uzmanı:

Henüz hiçbir tanıtım uzmanı bulunmuyor.

Komik Sözlük+ Kuralları

  1. sözlük+ genel kuralları'na ek olarak:
  2. Sözlüğümüzde mizahla veya yaratıcılıkla yakından uzaktan alakası olmayan başlıklar açamazsınız.
devamını oku

Teknoloji+

Teknoloji Dünyasından Gelişmeler