Sözlük Artı.
Yazarın profil özeti:

İstatistikler:

Bu hafta 0 entry Toplam 977 karma puanı En iyi: sözlük+ nın tırt bir sözlük olması / #12817 (+17) Son oy alan: mahmut / #39 (+1,0)

Son Yazdıkları:

sozluk kurmama onay vermeyen sözlük

sözlük+ açma başvurularında sorgulanan üç şey var. kimler yönetecek? nasıl yönetecek? öyle yöneteceği ne malum? bu yüzden yönetimde kimlerin olacağı, özellikle tanıtımın nasıl yapılacağı ve yönetimdeki bu kişilerin daha önceki deneyimleri soruluyor. başvuru yaparken tanıtım ve deneyim kısımlarına dikkat edilmesi şart.

"aklıma güzel bir sözlük fikri geldi" iyi bir sözlük+ya sahip olmak için yeterli değil. tanıtım planınızı yaptınız mı? kitleniz hazır mı? hangi mecralardan tanıtım yapacaksınız? daha önce benzeri bir işe kalkıştınız mı, hevesinizi alıp bıraktınız mı? bunların hepsi önemli.

yönetim: sadece ben varım.
tanıtım: yapmicam.
deneyim: yok.

yukarıdaki başvurunun kabul edilmeyeceği gibi;

yönetim: on kişiyiz.
tanıtım: yapacağız, her yerde yapacağız, muhteşem olacak herkese her şekilde full tanıtım yapacağız.
deneyim: deneyimimiz çok, bissürü deneyimimiz var, ohh biraz da orama deneyim.

gibi bir başvuru da kabul edilmez. neden? çünkü ortada bir plan yok, sadece heves edilmiş. neyi, neden, nasıl ve ne süre yapacaklarına dair hiçbir planları olmadığı ortada.

bunun dışında sözlük artı'nın şu an geçirdiği büyük altyapı değişiklikleri sitenin her tarafının ayrı oynamasına sebebiyet verebildiği için, şu aşamada yeni bir sözlük+ açmanın pek hayırlı olacağını düşünmüyorum.
4 0


(#58716) 1 yıl önce

Koleksiyonlar:

    yazarın yayınlanmış hiçbir koleksiyonu yok.
© copyright 2012 - 2017 sözlük artı